Jarní úklid 2015

Zveme Vás již k pátému Jarnímu úklidu na Broumovsku. Zatím se nám nejvhodněji jeví poslední víkend v březnu. Opět bude akce uspořádána tak, aby vyhoval její datum co nejširšímu spektru veřejnosti.  Nebude to tedy jen víkend, ale jakýkoliv den, čas v týdnu okolo 27. -29.3. 2015.  Zveme tedy všechny spolky, organizace, firmy, veřejné služby, školy, školky, skupiny kamarádů, jednotlivce, rodiny – prostě všechny Ty, kterým na čistém prostředí kolem nás záleží. Vyklízet „svojí“ trasu, můžete již od 23.3. ,-)

Účast v této veřejně prospěšné akci je jednoduchá. Vyberte si svoji trasu, lokalitu, místo,  které se díky Vaší pomoci vyčistí od nejrůznějších odpadků. Zaregistrujte se pomocí emailu a „prostě“ tuto lokalitu, trasu zbavte otravných odpadků.  Následně  nám prosím pošlete zprávu o průběhu, počtu osob, dětí , množství vyklizeného odpadu a v neposlední řadě fotky.

Obrovský přínos vidím v tom, že se Vám do této aktivity nikdo neplete, ale zároveň na celém Broumovsku se vyklízí a konečný efekt je velký. Vy si můžete psát o odměny ve formě vzrostlého stromu, ale jelikož nevíme, zda nás Město Broumov podpoří, tak zatím tuto odměnu úplně neslibuji. Pokud ale lokalita, kterou vyberete pro vysázení stromu bude krajinně zajímavá, daruje Vám Stromodění vzrostlý dub.  Těšíme se, s pozdravem Eva

20150328_091859     IMG_0511

IMG_0540     IMG_0506

IMG_0530   Pohled na místo kde jsme v r.2012 odstranili spolu s obcí Martínkovice a Radkem Žočkem- díky jeho bagru 11 tun odpadu.

Napsat komentář