Jaro se blíží a před námi jsou výzvy na rok 2015…,-)

Dlouho jsem sem nic nepsala, protože se změnil nástroj pro úpravu stránek a já se s ním něják nemůžu sžít, tak doufám, že se tento můj příspěvek zde vůbec objeví.

Jsem moc štastná, že sem chodíte, že nás sledujete a že Vás zajímáme.  JARO SE BLÍŽÍ A PŘED NÁMI JSOU VÝZVY NA ROK 2015, jaký si ten rok uděláme, takový bude.  Již nyní je jisté, že jako již předchozí čtyři roky budeme i letos pokračovat v Jarním úklidu, je to i díky Vašemu zájmu o tuto akci.  Bohužel nám zase nevyjde zapojit se do celorepublikové akce „Ukliďme Česko“(18.4).

Termín našeho Jarního úklidu je konec března od 25-29.,-)

Budeme moc rádi, za Vaši účast a tipy na trasy. Je možné si psát i o stromy, za odměnu za sázení, ale zatím nic neslibujeme,-)..  Letos se chystáme na zahájení včelařské činnosti na Motýlí louce. Máme včelaře, který nás to naučí, teď ještě sehnat peníze na včelíny a na potřeby nutné pro včelaření a můžeme začít. Vím, že je to aktivita, která pro děti je méně lákavá, ale věřím, že z povzdálí také ocení její důležitost. Chystáme pro děti různé hezké knížky a názorné vysvětlení celého procesu tvorby medu.  Těším se na Vás a spolupráci s Vámi. Děkujeme za podporu na facebooku a tady, a také za aktivní spoluúčast. Jste zlatí. S pozdravem Eva Dittrichová.

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář