Podpořte.., podporují

TENTO ROK SE MĚNÍME!! Jsme tu již 10 LET!  a to není málo. Máme za sebou spoustu skvělých akcí a máme ambice stát se významnějším ekologickým subjektem v regionu Broumovsko.  Proto potřebujeme i Vás. Chceme se do „toho“ opřít – na to potřebujeme více času. Čas jsou peníze. Podořte prosím naše sdružení finančním darem. My se vám za to odměníme viditelnými akcemi v celém regionu.

Nejjednodušším způsobem jak nás můžete podpořit je finanční dar. Ideálním způsobem podpory je, když si založíte trvalý příkaz ve prospěch našeho dárcovského účtu 249421871/0300.

Samozřejmě budeme moc rádi i za jednorázový finanční příspěvek, ale trvalá podpora je pro nás velmi důležitá, protože nám umožňuje lépe naplánovat naše činnosti, naši práci. Každopádně všem děkujeme za jakékoliv příspěvky.

Vaše podpora tedy může být i v podobě hmotných darů-technického vybavení, rostlinného materiálů jako jedlé keře, školkové stromky, v podobě zvýhodnění různých propagačních činností. Nebo darování propagační plochy atpod. Děkujeme sponzorům a zájemcům o námi pěstované stromy.

Děkujeme firmě Abb Střechy – za stálou finanční podporu

Děkujeme Městu Broumov za stálou finanční podporu na činnost sdružení.

Jména našich podporovatelů z minulých let se dozvíte ve výroční zprávě, kterou nyní připravujeme.

Napsat komentář